loading

O naszym serwisie

 

Dzięki połączeniu w jednej strukturze blacharni oraz lakierni i zatrudnieniu wysoce wykwalifikowanych fachowców, możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Współpracując z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych, a wszelkie formalności związane z ich likwidacją zostały ograniczone do niezbędnego minimum. Poniżej wykaz Towarzystw, z którymi między innymi współpracujemy:

 

Blacharnia
 

Gwarantujemy, że samochód po naprawie zostanie oddany w bardzo dobrym stanie zarówno pod względem technicznym jak i estetycznym. Sama zaś naprawa zostanie wykonana zgodnie z technologią naprawy przewidzianą przez producenta. Udzielamy też gwarancji na wykonaną przez nas usługę.

 

Ceniąc Państwa cenny czas umożliwiamy, dokonanie zgłoszenia szkody bezpośrednio u nas, a przeszkolony i doświadczony personel będzie zawsze do Państwa dyspozycji od momentu przyjęcia samochodu do naprawy aż do jej zakończenia.

 


GŁÓWNE ATUTY NASZEGO SERWISU

 

  • Naprawy powypadkowe wszystkich marek pojazdów
     

  • Punkt zgłaszania szkód komunikacyjnych
     

  • Samochód zastępczy dla Klientów serwisu
     

  • Rozliczenia bezgotówkowe

 


POMOC DROGOWA

 

Jeśli zajdzie potrzeba przewiezienia pojazdu uszkodzonego na wskutek wypadku lub unieuchomionego z powodu awarii, chętnie służymy pomocą drogową. Wystarczy jedynie skontaktować sie z naszymi pracownikami pod nr tel. 32 285 60 77 w celu udzielenia Państwu pomocy.


Pomoc